ابزارها

دسترسی فایروال

در صورت مسدود شدن آی‌پی در هر یک از سرویس‌های وب دیتا، می‌توانید با مراجعه به صفحه دسترسی فایروال نسبت به رفع مسدودیت آی‌پی خود اقدام نمایید.

پس از مراجعه به این صفحه، لیست سرویس‌های خود را مشاهده می‌نمایید. در صورت نیاز به رفع مسدودیت، می‌بایست با کلیک بر روی دکمه "رفع مسدودیت" سپس وارد نمودن آی‌پی خود و کلیک بر روی رفع مسدودیت، نسبت به انجام این عمل اقدام نمایید.

موقعیت آی‌پی

در صفحه موقعیت آی‌پی می‌توانید اطلاعات کاملی از آی‌پی خود مانند کد و نام کشور، نام شهر و ISP، اطلاعات AS و Reverse را مشاهده نمایید.

سامانه پیامک

سامانه پیامک که در حال حاضر بصورت آزمایشی راه‌اندازی شده است، ابزار مناسبی جهت ارسال پیامک به بصورت آنلاین می‌باشد. در این صفحه امکان مشاهده میزان اعتبار پیامکی و همچنین خرید آنلاین بسته‌های پیامکی مقدور می‌باشد. در بخش "ارسالات پیامک" می‌توانید آخرین پیامک‌های ارسالی خود را مشاهده نمایید.

سیستم رباتیک

سیستم رباتیک به صورت کاملاً خودکار عمل می‌نماید و به وسیله آن می‌توانید وضعیت دامین و سرویس‌های فعال بر روی آن را بررسی نمایید. بدین منظور کافیست نام دامین خودتان را در قسمت مربوطه تایپ نمایید و نوع کنترل پنل سرویس خودتان را از داخل لیست انتخاب نمایید و سپس منتظر بمانید تا سیستم اقدام به بررسی آن نماید. سیستم به گونه‌ای طراحی شده است که با ارائه پاسخ مرتبط به هر سرویس می‌تواند عیب یابی آن را انجام دهد. همچنین بر روی هر قسمت گزینه‌ای به نام راهنما وجود دارد که اطلاعات جامع و دقیقی در مورد سرویس به شما می‌دهد.

مدیریت پسورد

سامانه مدیریت پسورد که جهت مشاهده و افزودن پسورد جدید به پرتال کاربران افزوده شده است را می‌توانید از این صفحه مشاهده نمایید.

پسورد سرویس‌ها

در بخش پسورد محصولات، شما می‌توانید پسورد تمامی سرویس‌های خود را مشاهده نمایید.

افزودن پسورد جدید

در بخش انتهایی این صفحه، می‌توانید رمز عبور جدید جهت ذخیره‌سازی در سیستم پرتال مشتریان وب دیتا با دسته‌بندی و توضیحات دلخواه اضافه نمایید.

مدیریت DNS

در صورت داشتن سرویس DNS Manager فعال، لیست سرویس‌ها قابل مشاهده می‌باشد.

با کلیک بر روی "ویرایش Zone" به صفحه ویرایش Zone سرویس مربوطه منتقل می‌شوید و می‌توانید با اعمال تغییرات مورد نیاز، تغییرات داده شده را ذخیره نمایید.

نکته

در صورت نداشتن سرویس فعال DNS Manager با پیام "شما هیچ Zone برای مدیریت ندارید. برای فعالسازی سرویس DNSManager از طریق سفارش آنلاین می توانید فعالسازی نمایید." روبرو خواهید شد.

نسخه پشتیبان

با انتخاب هر یک از سرویس‌ها فعال خود و کلیک بر روی "انتخاب اکانت" می‌توانید نسخه‌های پشتیبان موجود در استوریج‌های پشتیبانی وب دیتا مشاهده نمایید.

پس از ورود به هر سرویس، تاریخ و حجم نسخه پشتیبان مشخص می‌باشد.

در صورت نیاز به بارگزاری نسخه پشتیبان خود، می‌توانید پس از افزایش حساب نسبت به بارگزاری آن اقدام فرمایید.

مدیریت هاست وردپرس

وردپرس یک مدیریت محتوا کارآمد و محبوب برای راه اندازی وب‌سایت می‌باشد. بدین منظور ما نیز یک راهکار و سیستم هوشمند اتوماتیک برای مدیریت وردپرس شما ارائه کرده‌ایم که توسط آن یک سرویس میزبانی مناسب با وردپرس را داشته باشید.

با این امکان ارائه شده در پرتال کاربران، با خرید هر سرویس میزبانی وب می‌توانید آن را به یک هاست وردپرسی تبدیل نمایید و کلیه مدیریت وردپرس خودتان را به ما بسپارید.

با کلیک بر روی دکمه "ورود به بخش مدیریت وردپرس"، به صفحه دیگری منتقل می‌شوید که لیست تمامی وردپرس‌های نصب شده بر روی سرویس‌های خود را مشاهده می‌نمایید.

با کلیک بر روی ویرایش جزییات نصب، با امکانات زیر را مشاهده خواهید کرد.

جزییات نصب

در این بخش، اطلاعات جامعی از وردپرس نصب شده ماننده دامنه و URL، نسخه وردپرس و اطلاعات دیتابیس قابل مشاهده می‌باشد.

مدیریت

در این بحش می‌توانید وردپرس خود را با ابزارهای در دسترس شامل کنترل پنل (ورود به ناحیه کاربری مدیریت وردپرس)، خالی کردن کش، بروزرسانی، تغییر دامنه و مدیریت بروزرسانی و حذف مدیریت نمایید.

قالب

در این بخش می‌توانید قالب‌های نصب شده بر روی وردپرس خود را فعال یا غیر فعال یا حذف نمایید.

پلاگین‌ها

در این بخش می‌توانید پلاگین‌های نصب شده بر روی وردپرس خود را فعال یا غیر فعال یا حذف نمایید.

تنظیمات

در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به وردپرس را ویرایش یا حذف نمایید.

ذخیره سازی ابری با فایلگانی

فایلگانی یک سامانه ابری ذخیره سازی فایل می‌باشد که قابلیت اشتراک‌گذاری و مدیریت فایل‌های را به شما می‌دهد که از طریق این لینک می‌توانید فایلگانی خود را به پرتال کاربران وب دیتا متصل نمایید.

با اتصال حساب کاربری خود به سیستم ذخیره سازی ابری فایلگانی، می‌توانید فایلگانی خود را از پرتال کاربران وب دیتا مدیریت نمایید.

اطلاع رسانی از طریق تلگرام

با مراجعه به لیست ابزارهای موجود در پرتال کاربران، اطلاع‌رسانی از طریق تلگرام را انتخاب نمایید.

پس از انجام تنظیمات اتصال به ربات تلگرام، امکان دریافت اطلاع‌رسانی‌های "مالی و صورتحساب‌ها"، "تمدید دامنه" و "سرویس‌ها" را خواهید داشت.

در بخش تنظیمات این ابزار، می‌توانید گزینه‌های موجود را فعال یا غیر فعال نمایید.